Tuoteryhmät
Akvarellikynä Faber-Castell Goldfaber Aqua sarja 36kpl/ras Goldfaber Aqua, 36kpl/ras. Se on hyvä toimistotuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Faber-Castellin valmistamat Goldfaber Aqua -akvarellikynät vakuuttavat vaativankin kuluttajan pehmeällä ja väritäyteläisellä jäljellään. Kuivana käytettäessä voidaan käyttää kaikkia piirustustekniikkoja. Kostutella siveltimellä laveerattaessa syntyy upea vesiväriefekti, täydellisesti vesivärinä toimiva Goldfaber Aqua on valmistettu korkealuokkaisista raaka-aineista, ne sisältävät runsaasti pigmenttiä ja ovat erinomaiset valonkestävyydeltään.
Tuotteen yksiköt:
Yli 120 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja tasokas akvarellikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain akvarellikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä akvarellikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Akvarellikynä Faber-Castell Goldfaber Aqua sarja 36kpl/ras on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa Array. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tuotteita. Suosi ekologisia tuotteita!