Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray hinta 321€
3 arviota
321€ / KPL
Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray. Se on hyvä Apple-tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. . Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iPad 8th Gen tiedot
| EAN | 6419683018549 |
|---|---|
| Etukamera | 1.2MP valokuvaus, 720p HD videokuvaus |
| Käyttöjärjestelmä | iOs |
| Näytön koko | 10,2'' Retina. Led-taustavalaistu, IPS, 2160x1620 Tukee: Apple Pencil (1st Gen.) |
| Takakamera | 8 MP, video 1080p HD |
| Tallennuskapasiteetti | 32 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 250.6 mm Leveys: 174.1 mm Syvyys: 7.5 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063598 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 22.05 2026) |
| Väri | SpaceGray |
Apple iPhone ja iPad tuotteet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Apple iPad 8th Gen tiedot
| EAN | 6419683018549 |
|---|---|
| Etukamera | 1.2MP valokuvaus, 720p HD videokuvaus |
| Käyttöjärjestelmä | iOs |
| Näytön koko | 10,2'' Retina. Led-taustavalaistu, IPS, 2160x1620 Tukee: Apple Pencil (1st Gen.) |
| Takakamera | 8 MP, video 1080p HD |
| Tallennuskapasiteetti | 32 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 250.6 mm Leveys: 174.1 mm Syvyys: 7.5 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063598 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 22.05 2026) |
| Väri | SpaceGray |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 641€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iPad 8th gen (2020) 128 GB Wi-Fi Space Gray
Hinta 313€ / KPLYhteydet: Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), kaksitaajuuksinen (2,4 GHz ja 5 GHz), HT80 jossa MIMO Bluetooth 4.2 -teknologia Tunnistimet: TouchID, kolmiakselinen gyroskooppi, kiihtyvyysanturi, barometri, ympäristön valoisuuden tunnistin. TouchID
VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iPad 8th gen (2020) Wi-Fi 32GB tähtiharmaa
Hinta 304€ / KPLYhteydet: Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), kaksitaajuuksinen (2,4 GHz ja 5 GHz), HT80 jossa MIMO Bluetooth 4.2 -teknologia Tunnistimet: TouchID, kolmiakselinen gyroskooppi, kiihtyvyysanturi, barometri, ympäristön valoisuuden tunnistin. TouchID
VarastossaTarkastele
-
+


