Kaapeli MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A 2m, valkoinen, M-M hinta 14,14€
3 arviota
14,14€ / KPL
kaapeli edullisesti, hintaan 14,14 €
Kaapeli MicroConnect USB3.1 C - USB3.0 A 2m, valkoinen, M-M. Se on tasokas toimistotuote, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. USB-kaapeli takaa erittäin nopean synkronoinnin ja latauksen jopa 4,5 W teholla. SuperSpeed-tiedonsiirto onnistuu jopa 5 Gbps nopeudella, mikä on kymmenen kertaa nopeampi kuin perinteinen USB 2.0. Kaapeli on taaksepäin yhteensopiva USB 2.0:n ja 1.1:n kanssa. USB 3.0 ja USB 3.1 Gen 1 tunnetaan nyt nimellä USB 3.2 Gen 1, joka mahdollistaa jopa 5 Gbps tiedonsiirtonopeudet. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Kaapeli MicroConnect USB3 tiedot
| EAN | 5711783349358 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011085 |
| Liitäntä A | USB 3.1 C Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 3.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | USB3.1CA2W |
| Varastosaldo | 29 kpl (Päivitetty: 11.05 2026) |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kaapeleiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli MicroConnect USB3 tiedot
| EAN | 5711783349358 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011085 |
| Liitäntä A | USB 3.1 C Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 3.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | USB3.1CA2W |
| Varastosaldo | 29 kpl (Päivitetty: 11.05 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli Rj45 cat 6 snagless 5m
Hinta 6,29€ / kplKaapeli Rj45 cat 6 snagless 5m. Se on laadukas toimistotuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Nedis RJ-45 CAT6 U/UTP verkkokaapeli tukee tiedonsiirtonopeuksia 1 Gbps asti, tehden siitä luotettavan vaihtoehdon nopeita internet-yhteyksiä ja suuria tiedostoja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kaapeli Usb-c - usb-a 2.0 1m
Hinta 4,54€ / kplKaapeli Usb-c - usb-a 2.0 1m. Se on tasokas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Nedis USB-C USB-A adapteri kaapeli tarjoaa mahdollisuuden yhdistää laitteita USB-porttiin, vaikka kyseinen laite sijaitsisi hieman kauempana. Tämä on kätevää tilanteissa, joissa ...VarastossaTarkastele
-
+


