Mappi A4 Exacompta aquarel prem’touch 80mm korallinpunainen hinta 4,40€
4 arviota
4,40€ / kpl

Mappi verkkokaupastamme hintaan 4,40 €
Mappi A4 Exacompta aquarel prem’touch 80mm korallinpunainen. Se on erinomainen tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Valmistettu erittäin kestävästä kartongista, joka on päällystetty kiiltävällä paperilla fsc-sertifioitu mapissa on prem’touch mekanismi ja kätevä sormikolo. mekanismissa lukitus, joka pitää paperit napakasti paikoillaan. kauniit pastellisävyiset kannet ja sisäpuoli on tyylikkään musta myyntierä: 1 pkt (10 kpl). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa mapin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä mappi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Mappi A4 Exacompta aquarel prem’touch 80mm korallinpunainen on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
FSC Luokitus | MIX |
---|---|
FSC-sertifikaatti | Kyllä |
Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 83 |
Vastuullisuusaste (%) | 68 |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.