Apple iPad 11\' A16 Wi-Fi+Cellular 128 GB 11\" hopea hinta 753€
3 arviota
753€ / KPL
Apple iPad 11\' A16 Wi-Fi+Cellular 128 GB 11\" hopea. Se on hyvä tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Langaton liitettävyys 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 Takakamera 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen Etukamera 12 megapikseliä Navigointijärjestelmä GPS/GNSS Turvalaitteet Sormenjälkilukija Myyntipakkauksessa: Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular ja USB-C-latauskaapeli - 1 m. Akun käyttöaika Jopa 10 tuntia. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iPad 11\ tiedot
| EAN | 195950104585 |
|---|---|
| Etukamera | 12MP |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 11" IPS LED-taustavalo - 2360 x 1640 (264 ppi) - monikosketus |
| Takakamera | 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 7 mm Leveys: 248.6 mm Syvyys: 179.5 mm |
| UNSPSC | 43211509 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063503 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | hopea |
Kännykkä- ja tablet-tarvikkeet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Apple iPad 11\ tiedot
| EAN | 195950104585 |
|---|---|
| Etukamera | 12MP |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 11" IPS LED-taustavalo - 2360 x 1640 (264 ppi) - monikosketus |
| Takakamera | 12 megapikseliä tarkennus: automaattinen |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 7 mm Leveys: 248.6 mm Syvyys: 179.5 mm |
| UNSPSC | 43211509 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063503 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | hopea |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Datakaapeli Wave USB-C USB-A Type-C, 1m, Musta
Hinta 10,93€ / KPLWave lataava datakaapeli sopii mainiosti kaikkiin tarpeisiin, kuten kotiin, autoon, mökille tai matkalle mukaan. Datakaapeli voidaan kytkeä laturin tai tietokoneen perinteiseen USB porttiin ja toiseen päähän voidaan liittää USB Type-C liitännällä varustettu puhelin tai muu laite. Kaapelin ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Apple iPad 10,9\' Wi-Fi + Cellular 64 Gb tabletti
Hinta 748€ / KPLNäyttö: 10.9" IPD LED-tasutavalo 2360x1640 monikosketus Suoritin Apple A14 Bionic Matkapuhelinteknologia: 3G, 4G, 5G Langaton liitettävyys: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 Takakamera: 12MP automaattinen tarkennus Etukamera: 12 MP Navigointi: GPS/GNSS Turvalaitteer: sormenjälkilukija Akun ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Pikalaturi MediaRange 65W USB-A/2xUSB-C
Hinta 46,61€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


