Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu hinta 991€
3 arviota
991€ / KPL
apple iphone alhaiseen hintaan 991,00 €
Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu. Se on hyvä Apple-tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Titaanikuori, Ceramic Shield -etulasi, Erikoisvalmisteinen mattalasitausta. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 15 Pro tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu ladattava litiumioniakku, MagSafe-lataus 15W langaton. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1063754 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.6 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 8.25 mm |
| EAN | 6419683019003 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1'' 2556x1179 dpi Kontrastisuhde 2 000 000:1 True tone, laaja väriskaala (P3). Värinäkosketus. Rasvaisia sormenjälkiä hylkivä pinnoite |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063754 |
| Varastosaldo | 6 kpl (Päivitetty: 11.05 2026) |
| Väri | valkotitaani |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen Apple iPhonien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat Apple iPhonet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä apple iphone on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 15 Pro tiedot
| Akku | Sisäänrakennettu ladattava litiumioniakku, MagSafe-lataus 15W langaton. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1063754 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.6 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 8.25 mm |
| EAN | 6419683019003 |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | Super Retina XDR-näyttö 6,1'' 2556x1179 dpi Kontrastisuhde 2 000 000:1 True tone, laaja väriskaala (P3). Värinäkosketus. Rasvaisia sormenjälkiä hylkivä pinnoite |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksi SIMiä (nano-SIM ja eSIM) |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063754 |
| Varastosaldo | 6 kpl (Päivitetty: 11.05 2026) |
| Väri | valkotitaani |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 15 Pro 128GB valkotitaani tehdashuollettu on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ekologisia tarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 641€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


