Arkistokotelo A4 10cm nappi/nauha hinta 4,84€
3 arviota
4,84€ / KPL
arkistokotelo alhaiseen hintaan 4,84 €
Arkistokotelo A4 10cm nappi/nauha. Se on hyvä arkistotarvike, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. . Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa arkistokotelon toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Arkistokotelo A4 10cm nappi tiedot
| Arkistokelpoisuus | Pitkäaikainen arkistoinen |
|---|---|
| Arkistokotelon mitat | Korkeus: 320 mm Leveys: 100 mm Syvyys: 230 mm |
| Arkistokotelon tuotekoodi verkkokaupassa | 120059 |
| EAN | 6438224102547 |
| Ominaisuus | Selän leveys 10 cm |
| Standardit | SFS5453 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Nappi - nauha |
| UNSPSC | 44122011 |
| Valmistaja | EI TAVARAM |
| Valmistajan tuotenumero | 10254 |
| Varastosaldo | 1167 kpl (Päivitetty: 14.04 2026) |
| Väri | Ruskea |
arkistokotelon TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen arkistokoteloiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat arkistokotelot toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän arkistokotelot lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Arkistokotelo A4 10cm nappi tiedot
| Arkistokelpoisuus | Pitkäaikainen arkistoinen |
|---|---|
| Arkistokotelon mitat | Korkeus: 320 mm Leveys: 100 mm Syvyys: 230 mm |
| Arkistokotelon tuotekoodi verkkokaupassa | 120059 |
| EAN | 6438224102547 |
| Ominaisuus | Selän leveys 10 cm |
| Standardit | SFS5453 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Nappi - nauha |
| UNSPSC | 44122011 |
| Valmistaja | EI TAVARAM |
| Valmistajan tuotenumero | 10254 |
| Varastosaldo | 1167 kpl (Päivitetty: 14.04 2026) |
| Väri | Ruskea |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Arkistokotelo A4 8cm nappi/nauha
Hinta 3,07€ / KPLArkistokotelot valmistetaan 1,0 mm:stä arkistokelpoisesta voimapahvista. Nappi/nauha -kiinnityksellä.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Arkistokotelo A4 4cm nappi/nauha ISO 16245
Hinta 5,05€ / KPLPahvin kuitukoostumus voi olla valmistettu lumppua, lintteriä tai valkaistua sellua, ja sen pH-arvo on yli 8. Tämä tarkoittaa, että arkistokotelon materiaali on happovapaata, mikä auttaa säilyttämään sisällön laadun pitkällä aikavälillä, estäen materiaalien hajoamisen ja vanhenemisen.VarastossaTarkastele
-
+
-
Arkistokotelo A4 10cm nappi/nauha ISO 16245
Hinta 6,16€ / KPLArkistokotelon mitat ovat ulkoa päin mitattuna leveys 240 mm, syvyys 100 mm ja korkeus 320 mm. Nämä mitat tarjoavat riittävästi tilaa arkistoitaville asiakirjoille, valokuville tai muille tärkeille materiaaleille. Kotelossa on kiinnitysmenetelmänä nappi ja nauha, mikä varmistaa sen, että sen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Arkistokotelo A4 2,5cm nappi/nauha ISO 16245
Hinta 4,71€ / KPLPahvin kuitukoostumus voi olla valmistettu lumppua, lintteriä tai valkaistua sellua, ja sen pH-arvo on yli 8. Tämä tarkoittaa, että arkistokotelon materiaali on happovapaata, mikä auttaa säilyttämään sisällön laadun pitkällä aikavälillä, estäen materiaalien hajoamisen ja vanhenemisen.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Arkistokotelo A4 4cm nappi/nauha
Hinta 3€ / KPLVoimapahvia 1,0 mm, arkistoitavan materiaalin säilytykseen.
VarastossaTarkastele
-
+


