Hdmi kaapeli MicroConnect USB-C/ 3m musta hinta 35,93€
5 arviota
35,93€ / KPL
hdmi kaapeli edullisesti, hintaan 35,93 €
Hdmi kaapeli MicroConnect USB-C/ 3m musta. Tämän erinomaisen tietokonetarvikkeen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tämä USB-C - HDMI-kaapeli mahdollistaa USB Type-C (DP Alt Mode -tukea tarjoava) tai Thunderbolt 3 -laitteen liittämisen HDMI-näyttöön. Näyttökaapeli tukee High Dynamic Range (HDR10) -tekniikkaa ja tarjoaa terävämpiä kuvia parannetulla videolla.\n\nUSB-C -videomuunninkaapeli on täysin yhteensopiva HDMI 2.0b -laitteidesi kanssa, tukien resoluutioita jopa 4K 60Hz (3840x2160) ja kaistanleveyksiä jopa 18Gbps. Kaapeli tarjoaa 4:4:4 kromin alinäytteistystä, joten jokainen pikseli saa oman ainutlaatuisen värinsä. Se on myös taaksepäin yhteensopiva HDMI:n aikaisempien versioiden kanssa.\n\nHDR-tuen ansiosta voit nauttia eloisista kuvista, joissa on lisääntynyt kontrasti, kirkkaus ja värit sekä suurempi kirkkaus kuin tavallisessa digitaalisessa kuvantamisessa. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa HDMI kaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Hdmi kaapeli MicroConnect USB-C tiedot
| EAN | 5715063039151 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1064660 |
| HDMI kaapelin mitta | Korkeus: 4.8 mm |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 3 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1064660 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Väri | musta |
HDMI kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen HDMI kaapelien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat HDMI kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän HDMI kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Hdmi kaapeli MicroConnect USB-C tiedot
| EAN | 5715063039151 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1064660 |
| HDMI kaapelin mitta | Korkeus: 4.8 mm |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 3 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1064660 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Väri | musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m male-male
Hinta 7,31€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


