Kaapeli MicroConnect USB2.0 USB-A / USB-B 1.8m hinta 9,01€
8 arviota
9,01€ / KPL
kaapeli tingittyyn hintaan 9,01 €
Kaapeli MicroConnect USB2.0 USB-A / USB-B 1.8m. Se on hyvä oheislaite, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. . Varma toimituspalvelumme kuljettaa kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Kaapeli MicroConnect USB2 tiedot
| EAN | 5711045495595 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056826 |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056826 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Musta |
kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen kaapeleiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kaapeli MicroConnect USB2 tiedot
| EAN | 5711045495595 |
|---|---|
| Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1056826 |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1056826 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm-M/2xRCA-M stereo 1,5m
Hinta 3,63€ / KPL3.5mm-M/2xRCA-M, stereokaapeli 1,5mTilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5 mm-M/2x RCA-M stereo 5m
Hinta 8,44€ / KPL3.5 mm-M/2x RCA-M, stereokaapeli 5m.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm Connector , 10 m
Hinta 9,28€ / KPLMicroConnect 3.5mm Connector, 10m.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kaapeli MicroConnect 3.5mm M/M Stereo 5m
Hinta 9,86€ / KPLStereokaapeli 5m, 3.5mm M/M.TilaustuoteTarkastele
-
+


