Kirjepussi B4 valkoinen 250x353mm tarrasuljenta hinta 63,04€
6 arviota
63,04€ / LTK
kirjepussi halpaan hintaan 63,04 €
Kirjepussi B4 valkoinen 250x353mm tarrasuljenta 250kpl. Se on hyvälaatuinen postitustarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Postac kirjepussi B4 jossa on vuoripainettu sisus ja tarra-/teippisuljenta (liimapinnassa suojateippi). Koko B4 250x353mm. Paperinneliöpaino 100g /m2. Kuori on väriltään valkoinen. Kirjepussit myydään laatikoittain. laatikossa on 250 kappaletta. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kirjepussin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Kirjepussi B4 valkoinen 250x353mm tiedot
| EAN | 7047210101281 |
|---|---|
| Grammapaino | 95 g |
| Kirjepussin mitat | Korkeus: 250 mm Leveys: 353 mm |
| Kirjepussin tuotekoodi verkkokaupassa | 1054568 |
| Lavalla (kpl) | 48 |
| Tilausyksikkö | laatikko (Minimitilaus: 1 laatikko) |
| UNSPSC | 44121507 |
| Valmistaja | BONG |
| Valmistajan tuotenumero | 1054568 |
| Varastosaldo | 18 laatikkoa (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
kirjepussin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja tasokas kirjepussien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kirjepussit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän kirjepussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kirjepussi B4 valkoinen 250x353mm tiedot
| EAN | 7047210101281 |
|---|---|
| Grammapaino | 95 g |
| Kirjepussin mitat | Korkeus: 250 mm Leveys: 353 mm |
| Kirjepussin tuotekoodi verkkokaupassa | 1054568 |
| Lavalla (kpl) | 48 |
| Tilausyksikkö | laatikko (Minimitilaus: 1 laatikko) |
| UNSPSC | 44121507 |
| Valmistaja | BONG |
| Valmistajan tuotenumero | 1054568 |
| Varastosaldo | 18 laatikkoa (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kirjekuori VK C6 valkoinen tarrasuljenta 50kpl
Hinta 6,03€ / NIPTarrasuljennalla olevat C6 kokoinen kirjekuori. Kirjekuori on valmistetttu 80g/m2 valkoisesta paperista ja siinä on vuoripainettu sisus. Kuori on pakattu 50kpl/nippuihin. Laatikossa on 20 nippua eli 1000 kirjekuorta.VarastossaTarkastele
-
+
-
Lääkepussi 90x120mm läpällä 1000 kpl/ltk
Hinta 117,80€ / LTKArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
-20%
Kirjepussi B6 500 kpl
Hinta36,21€ / kplKirjepussi B6 500 kpl helposti ja nopeasti verkkokaupasta. Kirjepussi B6, joka sisältää 500 kappaletta, on ihanteellinen ratkaisu kaikille yrityksille, jotka tarvitsevat laadukkaita kirjepusseja päivittäiseen postitukseen. Nämä kirjepussit ovat erinomaisia suojaamaan asiakirjoja, laskuja, ...VarastossaTarkastele
-
+


