Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali hinta 2,69€
3 arviota
2,69€ / kpl
Paristo tiukkaan hintaan 2,69 €
Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali. Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Alkaliparisto lr61/9v. kapasiteetti 686 mah. varastointiaika 5 vuotta m;yyntierä 1/12. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa pariston toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän paristot lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Paristo Eveready gold 9v/6lr6 alkali tuotetiedot
| EAN-koodi | 7638900990423 |
|---|---|
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Seinäkellot, Sähkölaitteet, Muut, Kaukosäätimet |
| Pariston kapasiteetti | 600 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | 9V/LR61 |
| Ulostulojännite | 9 V |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900205961 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 96 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 89 |
pariston TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas paristojen verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain paristot rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas paristo on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
AAA paristo LR03 Voniko Ultra 1,5V 1300mAh 4kpl
Hinta 1,61€ / PAKVoniko alkaliparistot on varustettu SCM/Super Conducting Materials -tekniikalla joka takaa pitkäaikaisen virran . Valikoimamme Voniko alkaliparistot on valikoitu suuren tehon ja käyttöiän mukaan takaamaan luotettavan käytön kaikissa kohteissa. Innovatiivinen pakkaussuunnittelu ja ainutlaatuinen ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
energizer max alkaline aaaa-paristo 2kpl
Hinta 5,25€ / 2 kplEnergizer max alkaline aaaa-paristo 2kpl. Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Paketissa on kaksi pitkäikäistä aaaa/lr61-paristoa. teho: 1,5 v.Toimitetaan 2 kappaleen erissä. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Paristo GP 23AE-2F MN21.LRV08 23AE-C1 Ultra 12V 1 kpl/pak
Hinta 3,74€ / PAKArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Paristo Lithium Duracel CR1/3N
Hinta 6,48€ / KPLPariston hintaan sisältyy kierrätysmaksu.VarastossaTarkastele
-
+
-
Paristo Cardiolife AED-3100
Hinta 593€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+


