Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray hinta 321€
3 arviota
321€ / KPL
Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray. Se on laadukas Apple-tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. . Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Apple iPad 8th Gen tiedot
| EAN | 6419683018549 |
|---|---|
| Etukamera | 1.2MP valokuvaus, 720p HD videokuvaus |
| Käyttöjärjestelmä | iOs |
| Näytön koko | 10,2'' Retina. Led-taustavalaistu, IPS, 2160x1620 Tukee: Apple Pencil (1st Gen.) |
| Takakamera | 8 MP, video 1080p HD |
| Tallennuskapasiteetti | 32 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 250.6 mm Leveys: 174.1 mm Syvyys: 7.5 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063598 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 24.04 2026) |
| Väri | SpaceGray |
Apple iPhone ja iPad tuotteet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Apple iPad 8th Gen tiedot
| EAN | 6419683018549 |
|---|---|
| Etukamera | 1.2MP valokuvaus, 720p HD videokuvaus |
| Käyttöjärjestelmä | iOs |
| Näytön koko | 10,2'' Retina. Led-taustavalaistu, IPS, 2160x1620 Tukee: Apple Pencil (1st Gen.) |
| Takakamera | 8 MP, video 1080p HD |
| Tallennuskapasiteetti | 32 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 250.6 mm Leveys: 174.1 mm Syvyys: 7.5 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063598 |
| Varastosaldo | 15 kpl (Päivitetty: 24.04 2026) |
| Väri | SpaceGray |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iPad 8th Gen (2020) 32GB Wifi+ Cellular SpaceGray on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iPad (6th Gen) 32GB wifi tähtiharmaa tehdash. 2018
Hinta 250,20€ / KPLApple iPad 6th gen on vuonna 2018 julkaistu laite, jossa on seuraavat tärkeimmät ominaisuudet: Tallennuskapasiteetti: 32 Gt. Mallinumero (takakannessa): A1893 iPadissa (6. sukupolvi, Wi-Fi). Kamerat: Sekä FaceTime HD -kamera etupuolella että takakamera. Turvallisuus: Touch ID -sormenjälkitunnistin ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iPad 8th gen (2020) 128 GB Wi-Fi Space Gray
Hinta 313€ / KPLYhteydet: Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), kaksitaajuuksinen (2,4 GHz ja 5 GHz), HT80 jossa MIMO Bluetooth 4.2 -teknologia Tunnistimet: TouchID, kolmiakselinen gyroskooppi, kiihtyvyysanturi, barometri, ympäristön valoisuuden tunnistin. TouchID
VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iPad 8th gen (2020) Wi-Fi 32GB tähtiharmaa
Hinta 304€ / KPLYhteydet: Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), kaksitaajuuksinen (2,4 GHz ja 5 GHz), HT80 jossa MIMO Bluetooth 4.2 -teknologia Tunnistimet: TouchID, kolmiakselinen gyroskooppi, kiihtyvyysanturi, barometri, ympäristön valoisuuden tunnistin. TouchID
VarastossaTarkastele
-
+


