Apple iphone 12 64GB Black tehdashuollettu B hinta 334€
8 arviota
334€ / KPL
apple iphone meiltä hintaan 334,00 €
Apple iphone 12 64GB Black tehdashuollettu B. Tämän erinomaisen Apple-tuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Tehdashuollettu iPhone 12 64GB puhelin. Vastuullinen ratkaisu joka toimitetaan ekologisessa myyntipakkauksessa. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa Apple iPhonen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Apple iphone 12 64GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062708 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683017085 |
| Etukamera | 12 Mpix TrueDepth |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 6,1 tuuman Super Retina LCD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | Kaksi 12 Mpix kameraa ultralaajakulmalla sekä laajakulmalla. Lisäksi edistyksellinen muotokuvatila ja 4K-videokuva. |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062708 |
| Varastosaldo | 48 kpl (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Musta |
Apple iPhonen TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen Apple iPhonien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain Apple iPhonet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas apple iphone on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän Apple iPhonet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Apple iphone 12 64GB tiedot
| Akku | Li-ion akku, langaton lataus, toimii Qi-latureilla. |
|---|---|
| Apple IPhonen tuotekoodi verkkokaupassa | 1062708 |
| Apple iPhonen mitat | Korkeus: 146.7 mm Leveys: 71.5 mm Syvyys: 7.4 mm |
| EAN | 6419683017085 |
| Etukamera | 12 Mpix TrueDepth |
| Käyttöjärjestelmä | iOS |
| Näytön koko | 6,1 tuuman Super Retina LCD -näyttö |
| SIM-kortti tyyppi | Kaksois-SIM - nano- ja eSIM |
| Takakamera | Kaksi 12 Mpix kameraa ultralaajakulmalla sekä laajakulmalla. Lisäksi edistyksellinen muotokuvatila ja 4K-videokuva. |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | APPLE |
| Valmistajan tuotenumero | 1062708 |
| Varastosaldo | 48 kpl (Päivitetty: 29.05 2026) |
| Verkkoyhteydet | 5G / LTE, Wi-Fi |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä apple iphone on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Apple iphone 12 64GB Black tehdashuollettu B on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Apple iphone Wave 14 Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+
-
Apple iphone 13 Mini 256GB Blue tehdashuollettu
Hinta 641€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Apple iphone Wave 14 Pro Max Full Cover Panssarilasi
Hinta 18,32€ / KPLWave Full Cover Panssarilasi Apple iPhone 14 Pro Max puhelimelle. Koko näytön peittävä lasikalvo mustalla kehyksellä. Näytönsuoja on valmistettu 9H kestävästä ja 0,33mm ohuesta lasista. Pakkauksessa yksi lasi ja puhdistusvälineet.VarastossaTarkastele
-
+


