Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m hinta 27,56€
8 arviota
27,56€ / kpl
Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m. Se on hyvä toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Hp inkjet bond -liitospaperi sopii gis-, aec- ja cad-alojen ammattilaisille. ao/36'' bond-paperi. paino: 3,4 kg. hylsyn halkaisija: 5,08cm. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Hpq1397a 80g paperirulla36\" 914mmx45,7m tuotetiedot
| Arkinkoko | 91.4cm x 45.7m |
|---|---|
| EAN-koodi | 725184660177 |
| Grammapaino | 80 g/m2 |
| Sopii laitteisiin | Piirturitulostus |
| Valmistajan tuotenumero | Q1397A |
| Valmistajan tuotenumero | Q1397A |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| FSC-sertifikaatti | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 83 |
Mustesuihkupaperi ja PPC-rulla TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Paperirulla Canon 140g 700mm x 75m matt Coated
Hinta 114,30€ / RLACanon tulostuspaperirulla. Päällystetty matta paperirulla. Océ Premium Plus IJM143 Pinnan viimeistely: Matta Pinnoite: Päällystetty Mediakoot: Rulla (70 cm x 75 m) Tulostusteknologia: Mustesuihku Median paksuus: 170 mikronia Median valkoisuus: 158 Sisältyvä määrä: 1 rulla (rullat) ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Paperirulla HP 42' Coated Paper 90g 1067mm 45,7m
Hinta 92,47€ / KPLHP:n mattapintainen valkoinen päällystetty paperirulla sopii erinomaisesti päivittäisiin mustavalkoisiin ja värillisiin tulosteisiin. Paperirullan erikoiskäsitelty pinta kuivuu välittömästi. Paperirullan leveys 1067mm, pituus 45,7m ja grammapaino 90g/m2.
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Paperirulla Ppc laserrulla 594mmx175m 75g 2kpl
Hinta 127,46€ / 2 kplPaperirulla Ppc laserrulla 594mmx175m 75g 2kpl. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Laadukas päällystämätön 75 g PPC-paperi kutistemuovissa ja laatikossa. Tuotteella on Avainlippu.Toimitetaan 2 kappaleen erissä. Tehokas toimituspalvelumme ...VarastossaTarkastele
-
+


