Tuoteryhmät
Värikynä sarja Faber-Castell Goldfaber Aqua setti 12 väriä. Se on hyvä taiteilijatarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Faber-Castellin valmistamat Goldfaber Aqua -akvarellikynät vakuuttavat vaativankin kuluttajan pehmeällä ja väritäyteläisellä jäljellään. Kuivana käytettäessä voidaan käyttää kaikkia piirustustekniikkoja. Kostutella siveltimellä laveerattaessa syntyy upea vesiväriefekti, täydellisesti vesivärinä toimiva Goldfaber Aqua on valmistettu korkealuokkaisista raaka-aineista, ne sisältävät runsaasti pigmenttiä ja ovat erinomaiset valonkestävyydeltään. Lahjapakkaus sisältää 12 akvarellikynää, teroittimen, pyyhekumin, siveltimen, luonnoskynän ja vesivärilehtiön. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa värikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
EAN | 4005401146148 |
---|---|
Ominaisuus | Sarjat |
Tilausyksikkö | rasia (Minimitilaus: 1 rasia) |
UNSPSC | 44121707 |
Valmistaja | FABER-CAST |
Valmistajan tuotenumero | 114614 |
Varastosaldo | 0 rasiaa (Päivitetty: 29.03 2023) |
Väri | Värilajitelma |
Värikynän mitat | Korkeus: 192 mm Leveys: 245 mm |
Värikynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1011550 |
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 120 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen värikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain värikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä värikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Värikynä sarja Faber-Castell Goldfaber Aqua setti 12 väriä on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Värikynän hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!