Tuoteryhmät
Akvarellikynä Faber-Castell A.Duerer 109 keltaorans. 6 kpl. Se on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Faber-Castell A. Duerer -akvarellikynät ovat ammattitaiteilijatason tuotteita. Kynien lyijyissä on erittäin korkealaatuinen pigmentti ja värien valonkestävyys on hyvä. Värit sekoittuvat hyvin keskenään ja ovat kuivuttuaan vedenkestäviä. Kynät ovat kuusikulmaisia, lyijyn halkaisija on 3,8 mm. Saatavilla on kaikkiaan 120 eri sävyä. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa akvarellikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 120 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen akvarellikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain akvarellikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas akvarellikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Akvarellikynä Faber-Castell A.Duerer 109 keltaorans. 6 kpl on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!