Geelikynä uni-ball pyyhittävä punainen UF-222-07 hinta 2,51€
7 arviota
2,51€ / KPL
geelikynä meiltä hintaan 2,51 €
Geelikynä uni-ball pyyhittävä punainen UF-222-07. Pyyhittävä punainen geelikynä UniBall UF-222-07 0,7mm on hyvä valinta, jolla tulee siistiä jälkeä. Lisäksi voit helposti kumittaa pois mahdolliset virheet. Tyylikkäässä korkillisessa geelikynässä on kumi sekä kynän että korkin päässä. Geelikynän toimitusaika verkkokaupasta tilattuna on 1-2 päivää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa geelikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Geelikynä uni-ball pyyhittävä punainen tiedot
| EAN | 4902778233771 |
|---|---|
| Geelikynän mitat | Korkeus: 140 mm Leveys: 14 mm Syvyys: 14 mm |
| Geelikynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1056369 |
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Musteen väri | Punainen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121701 |
| Valmistaja | UNI-BALL |
| Valmistajan tuotenumero | 1056369 |
| Varastosaldo | 11 kpl (Päivitetty: 27.04 2026) |
| Väri | Punainen |
geelikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas geelikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat geelikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää.
Tämän geelikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Geelikynä uni-ball pyyhittävä punainen tiedot
| EAN | 4902778233771 |
|---|---|
| Geelikynän mitat | Korkeus: 140 mm Leveys: 14 mm Syvyys: 14 mm |
| Geelikynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1056369 |
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Musteen väri | Punainen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121701 |
| Valmistaja | UNI-BALL |
| Valmistajan tuotenumero | 1056369 |
| Varastosaldo | 11 kpl (Päivitetty: 27.04 2026) |
| Väri | Punainen |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä uni-ball eye micro UB-150e punainen 0,5mm
Hinta 2,86€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Geelikynä uni-ball Signo UMN-207e musta 0,7mm mekanismilla
Hinta 2,09€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...VarastossaTarkastele
-
+


