Huopakynä Sharpie Twin Tip 0,5/1,0mm 8 väriä pyöreä kärki hinta 25,16€
6 arviota
25,16€ / PAK
huopakynä alhaiseen hintaan 25,16 €
Huopakynä Sharpie Twin Tip 0,5/1,0mm 8 väriä pyöreä kärki. Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. . Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa huopakynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Huopakynä Sharpie Twin Tip tiedot
| EAN | 3026980654092 |
|---|---|
| Huopakynän mitat | Korkeus: 194 mm Leveys: 146 mm Syvyys: 16.9 mm |
| Huopakynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1063739 |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valmistaja | SHARPIE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063739 |
| Varastosaldo | 6 pakkausta (Päivitetty: 22.05 2026) |
| Väri | värilajitelma |
huopakynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä huopakynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain huopakynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän huopakynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Huopakynä Sharpie Twin Tip tiedot
| EAN | 3026980654092 |
|---|---|
| Huopakynän mitat | Korkeus: 194 mm Leveys: 146 mm Syvyys: 16.9 mm |
| Huopakynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1063739 |
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valmistaja | SHARPIE |
| Valmistajan tuotenumero | 1063739 |
| Varastosaldo | 6 pakkausta (Päivitetty: 22.05 2026) |
| Väri | värilajitelma |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm musta pyöreä kärki
Hinta 3,67€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm punainen pyöreä kärki
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä Sharpie Fine Point 1,0mm sininen pyöreä kärki
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie fine musta pyör
Hinta 57,42€ / kplHuopakynä sharpie fine musta pyör. Se on tasokas tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Sharpie fine -pysyvämusteisella, pyöreäkärkisellä huopakynällä jätät ylpeästi jälkesi minne haluat. pysyvä vaikutus on taattu niin toimistossa, koululuokassa, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie fine p 1,0 laj 4kpl
Hinta 9,84€ / 4 kplHuopakynä sharpie fine p 1,0 laj 4kpl. Se on hyvä toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pysyvämusteisen sharpie fine -huopakynän kirkkailla ja kestävillä väreillä merkkaat mitä ikinä haluat! kynän lähes hajuton, nopeasti kuivuva ja vettä hylkivä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Huopakynä sharpie 1mm perm musta
Hinta 77,61€ / kplHuopakynä sharpie 1mm perm musta. Se on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pysyvämusteisella ja pyöreäkärkisellä sharpie fine -huopakynällä jätät ylpeästi jälkesi minne haluat. pysyvä vaikutus on taattu niin toimistossa, koululuokassa, ...VarastossaTarkastele
-
+


