Kopiopaperi A3 80g 5/120rsi Multilaser hinta 9,31€
34 arviota
9,31€ / RSI
kopiopaperi edullisesti, hintaan 9,31 €
Kopiopaperi A3 80g 5/120rsi Multilaser. Se on tasokas valkoinen tulostinpaperi, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Multilaser on ihanteellinen toimistopaperi nopeaan ja suurivolyymiseen mustavalkotulostukseen (myös kaksipuoliseen kopiointiin ja mustesuihkutulostimiin). Sitä voidaan käyttää kaikkiin laajoihin tekstiasiakirjoihin sisäiseen ja ulkoiseen käyttöön. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi A3 80g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.33 cm3/g |
| EAN | 7318826540741 |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 54 mm Leveys: 420 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111041 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 91 % |
| Paksuus | 106 µm |
| Paperi säilytys | Arkistokelpoinen |
| Suhteellinen kosteus | 30±5 % |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 150 |
| Valmistaja | UPM |
| Valmistajan tuotenumero | 111041 |
| Varastosaldo | 347 riisiä (Päivitetty: 27.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | Joutsenmerkki, EU-Kukka |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi A3 80g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.33 cm3/g |
| EAN | 7318826540741 |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 54 mm Leveys: 420 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111041 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 91 % |
| Paksuus | 106 µm |
| Paperi säilytys | Arkistokelpoinen |
| Suhteellinen kosteus | 30±5 % |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 150 |
| Valmistaja | UPM |
| Valmistajan tuotenumero | 111041 |
| Varastosaldo | 347 riisiä (Päivitetty: 27.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | Joutsenmerkki, EU-Kukka |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi A3 80g 5/120rsi Multilaser on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kopiopaperi A3 120g dcp 250kpl
Hinta 17,66€ / 250 kplClairefontaine DCP kopiopaperi A3 120g on erinomainen valinta, kun vaaditaan tarkkaa jälkeä ja korkeaa laatua väritulosteisiin tai graafisiin töihin. Paperi on kirkkaan valkoinen (170 CIE) ja sen satiinipintainen rakenne takaa huippuluokan tulostusjäljen niin laser- kuin mustesuihkutulostimillakin.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A3 80g valkoinen Multi New Future
Hinta 17,83€ / RSIToimiston laadukas yleispaperi, joka soveltuu kopiokoneisiin, lasertulostimiin, mustesuihkutulostimiin ja faxeihin. Erittäin valkoinen ja läpinäkymätön. Soveltuu hyvin myös kaksipuolisiin tulosteisiin. Soveltuu niin väri- kuin mustavalkotulostamiseen.. Paksuus 106mic. CIE valkoisuus 164.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A3 80g multicopy 500kpl
Hinta 21,38€ / 500 kplKopiopaperi A3 80g multicopy 500kpl. Tämän erinomaisen valkoisen tulostinpaperin toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Multicopy on kirkkaan valkoinen monikäyttöinen paperi kaikille toimistokoneillesi. erinomainen ajettavuus ja upeita tulostustuloksia sekä värillisinä että ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A3 160g dcp 250kpl
Hinta 23,41€ / 250 kplClairefontaine DCP valkoinen paksu kopiopaperi A3 160g on hyvä valinta, kun tarvitset korkealuokkaista laatua isoihin esityksiin, esitteisiin tai julisteisiin. Erittäin valkoinen satiinipinta (170 CIE) tuo värit esiin terävästi. Tämä ympäristöystävällinen ja arkistokelpoinen paperi on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A3 90g Rs500 dcp
Hinta 24,88€ / kplClairefontaine DCP valkoinen kopiopaperi A3 90g tarjoaa korkealuokkaista laatua suurikokoisten värillisten asiakirjojen, kaavioiden ja esitysten tulostamiseen. Tämä tavanomaista paksumpi A3 kopiopaperi toimii virheettömästi niin laser- kuin mustesuihkutulostimissa, tuottaen terävät värit ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A3 90g multicopy 500kpl
Hinta 26,31€ / 500 kplKopiopaperi A3 90g multicopy 500kpl. Tämän erinomaisen tulostustarvikkeen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Multicopy on kirkkaan valkoinen monikäyttöinen paperi kaikille toimistokoneillesi. erinomainen ajettavuus ja upeita tulostustuloksia sekä värillisinä ...VarastossaTarkastele
-
+


