Kuulakärkikynä bic atlantis clic 0,32m hinta 62,39€
3 arviota
62,39€ / kpl
Kuulakärkikynä järkevään hintaan 62,39 €
Kuulakärkikynä bic atlantis clic 0,32m. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. kynän kuminen otepinta ja painonuppi ovat musteen värisiä. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium- kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32mm. myyntierä 1 pkt (30 kpl + 6 kaupan päälle) / 36 pkt. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä bic atlantis clic 0,32m tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123344532 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 36 |
| Riittävyys | 1800 m |
| Runko | Läpikuultava |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 920287 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal sininen 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,43€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä BIC Cristal musta 1,0mm (0,4mm)
Hinta 0,55€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


