Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta hinta 1,95€
5 arviota
1,95€ / kpl
Kuulakärkikynä tingittyyn hintaan 1,95 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen värin. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Vihreä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | ECO CCH-4BP BLACK |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 82 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Se on laadukas kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen musta ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus
Hinta 3,95€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,48€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+


