Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 300rt 0,3 sin hinta 1,82€
6 arviota
1,82€ / kpl
Kuulakärkikynä hyvään hintaan 1,82 €
Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 300rt 0,3 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Painomekanismilla ja metalliklipsillä varustetulla papermate inkjoy 300rt -kuulakärkikynällä kirjoitat pehmeästi ja sujuvasti. kynän runko on arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen värinen, ja kynän synteettiseltä kumipinnalta ei ote lipsu. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 12. Lavalla 144.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 300rt 0,3 sin tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 400 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0959920 |
| Viiva | 0,3 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen kuulakärkikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulakärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 0,79€ / kplKuulakärkikynä Papermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Papermate Brite värilajitelma 5 kpl
Hinta 3,17€ / RASMusta(2kpl), sininen, punainen, vihreäVarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Papermate InkJoy 100 lajitelma 4kpl
Hinta 4,17€ / RASMusta, punainen, sininen, vihreäVarastossaTarkastele
-
+


