Kynänteroituskone Staedtler 501 180 hinta 48,25€
8 arviota
48,25€ / kpl
Kynänteroituskone tingittyyn hintaan 48,25 €
Kynänteroituskone Staedtler 501 180. Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Staedtler 501 -kynänteroitin sopii niin pyöreille, kolmikulmaisille kuin kuusikulmaisillekin kynille. kynien enimmäishalkaisija on 12 mm, ja teroitusjälkeä voi säädellä: • pitkä ja terävä kärki. • lyhyt ja leveä kärki. teroittimessa on automaattipysäytys ja irrotettava säiliö. voit halutessasi kiinnittää teroituskoneen pöytään. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 36. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa kynänteroituskoneen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kynänteroituskoneet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kynänteroituskone Staedtler 501 180 tuotetiedot
| EAN-koodi | 4007817524404 |
|---|---|
| Terät (lkm) | 1 |
| Valmistajan tuotenumero | 501 180 |
| Valmistusmateriaali | Muovia |
| Väri | Sininen, Musta, Kirkas |
kynänteroituskoneen TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kynänteroituskoneiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kynänteroituskoneet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä kynänteroituskone on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Säiliöteroitin Linex PS150 1 metalliterä keltainen
Hinta 0,57€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


