Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun hinta 9,91€
5 arviota
9,91€ / kpl
Lyijy edulliseen hintaan 9,91 €
Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Tästä ei kynä enää monipuolistu: bic 4 color -kynässä on yhdistetty 3 väriä (musta, punainen ja sininen) kuulakyniä ja 0,7 mm lyijytäytekynä. pärjäät yhdellä kynällä lähes kaikissa tilanteissa. kumiotteella varustetussa kynässä on 2 kpl hb-lyijyä ja päässä pyyhekumi. kuulakynässä on medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys on 0,32 mm. Minimitilaus 1. Tukkupakkauksessa 12. Lavalla 240.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa lyijyn toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän lyijyt lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijy Bic 4-toimikynä 0,7/mu/sin/pun tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 6000 m |
| Runko | Harmaa, Valkoinen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 942104 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen, Sininen, Musta, Hiili |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijy on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
lyijyn TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä lyijyjen verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat lyijyt toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen lyijy on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Bic orange kork 0,30 musta
Hinta 0,45€ / kplKuulakärkikynä Bic orange kork 0,30 musta. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Ympäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Grip 2010 M vaaleanpunainen
Hinta 5,81€ / KPLFaber-Castellin jo klassikoksi muodostunut GRIP 2010 M kuulakynä on saanut uuden modernin värityksen. Kynä on suunniteltu painoltaan ja muotoilultaan myös pitkäkestoiseen kirjoittamiseen käden väsymättä. Kynän varressa ergonomiset Faber-Castellin patentoimat täplät parantamassa ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 pun
Hinta 1,93€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 pun. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Pilot Super Grip kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. Kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
uni-ball Power Tank RT SN-220 sininen 2kpl/blister
Hinta 7,48€ / PAKPower Tank mustekuulakynä soveltuu koviinkin olosuhteisiin. Kuulakynä kirjoittaa kostealle paperille ja myös kylmissä olosuhteissa (jopa -20 astetta) eikä ole moksiskaan kirjoituskulmasta. Ihanteellinen ulkoilmakäyttöön! Musteen väri sininen. Muste on öljypohjainen ja sitä ei ole luokiteltu ...
VarastossaTarkastele
-
+


