Parker jotter originals kuulak sininen hinta 17,97€
8 arviota
17,97€ / kpl
Parker jotter originals kuulak sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Parker Originals kuulakärkikynä sopii kaikkiin tilanteisiin ja kirjoitustarpeisiin. Käytännöllinen ja luotettava kynä liukuu paperilla tasaisesti ja jättää selkeän tahrattoman jäljen. Kuulakärkikynä on sininen väriltään. Viskoosisen musteen ansiosta kuulakärkikynä kuivuu paperilla nopeasti ilman tahroja tai vuotoja. Se sopii myös kiiltäville ja liukkaille papereille, kuten kuiteille. Tämä kärjeltään ohut kynä on tarkoitettu luomaan selkeitä ja tarkkoja viivoja, ja se onkin loistava väline niin kirjoittamiseen kuin piirtämiseen. Voit täyttää kynän yhä uudelleen, joten se on sekä kustannustehokas että ympäristöystävällinen valinta. Väri: sininen Mustetyyppi: puolikiinteä Uudelleentäytettävä Kärjen muoto: ohut Pakkauksessa: 1 kpl. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Parker jotter originals kuulak sininen tuotetiedot
| EAN-koodi | 13026981234276 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Ohut |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 1 |
| Riittävyys | 3500 m |
| Runko | Laivastonsininen |
| Runko materiaali | Uusiutuvat materiaalit |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 2123427 |
| Viiva | 1,0 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 77 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 95 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 55 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 2300 m. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 pkt (50 ...VarastossaTarkastele
-
+


