pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl hinta 38,40€
7 arviota
38,40€ / 4 kpl
Pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Kuulamustekynä mekanismilla, valmistettu 79,5%:sti kierrätetyistä materiaaleista, ergonominen otepinta, tasainen kirjoitus, ei tahraa, sopii vasenkätisille, neljän värin setti - musta, sininen, punainen ja vihreä.
Toimitetaan 4 kappaleen erissä. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 5011433151219 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Kärjessä pieni kuula |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 4 |
| Riittävyys | 600 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | BL77E-4 |
| Viiva | 0,35mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Värilajitelma |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 54 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 67 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Office 0,7 sininen sininen, 50kpl/ras
Hinta 0,41€ / KPLOFFICE kuulakärkikynä on luotettava klassikko, jolla on hyvä kirjoitusmukavuus. Läpinäkyvä kotelo, jossa värillinen klipsi ja ergonominen kumikahva. Kirjoitusleveys: 0,7 mm. Kirjoituspituus 900 metriä. 50 kpl/rasiaVarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä FC Grip Glam Edition silver XB
Hinta 9,63€ / KPLFaber-Castellin jo klassikoksi muodostunut GRIP 2011 -kuulakynä on saanut uuden helmiäisenhohtoisen, modernin värityksen. Kynä on suunniteltu painoltaan ja muotoilultaan pitkäkestoiseen kirjoittamiseen käden väsymättä. Kynän varressa ergonomiset Faber-Castellin patentoimat täplät ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Faber-Castell Speedx 1.0 musta
Hinta 1,57€ / KPLFaber-Castellin Speedx kuulakärkikynä tuntuu super pehmeältä kädessä. Kynällä on erittäin miellyttävä kirjoittaa. Laadukkaan LV-musteen ansiosta kynä liukuu paperilla nopeasti ja vaivattomasti.1,0 mm, musteen väri musta.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 sin
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 sin. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Wiz mek 0,7 sininen
Hinta 0,32€ / kplKuulakärkikynä Wiz mek 0,7 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Ergonomisessa wiz-kuulakärkikynässä on mekanismi ja läpinäkyvä runko. musteen värinen painomekanismi auttaa valitsemaan oikean kynän. pakkauksessa on 50 kynää.VarastossaTarkastele
-
+


