Pilot acro 1000 kuulak 1.0 hopea runko hinta 39,21€
4 arviota
39,21€ / kpl
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 hopea runko. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pilot Acro 1000 kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja helppokäyttöisyyden. Se on käytännöllinen ja luotettava kynävalinta päivittäiseen käyttöön. Kuulakärkikynä on väriltään musta. Geelimuste kuivuu nopeasti paperilla, mikä vähentää tahraamisriskiä ja mahdollistaa sujuvamman kirjoittamisen. Se estää myös jäljen sotkeentumisen, kun käsi liikkuu paperin yli. Kynän kartion muotoinen kärki sopii erilaisille kirjoituspinnoille, kuten paperille, kartongille ja muille sileille pinnoille. Se mahdollistaa kirjoittamisen ja piirtämisen eri tyyleillä ja tekniikoilla. Kynä on uudelleentäytettävä, mikä tekee siitä kustannustehokkaan ja ympäristöystävällisen valinnan, sillä uutta kynää ei tarvitse ostaa aina uudelleen. Väri: musta Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 1 kpl. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää. Varastosaldo 4 kpl. Päivitetty: 18.05.2026.Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 hopea runko tuotetiedot
| EAN-koodi | 14902505666329 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Kärjessä pieni kuula |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 1 |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Hopea |
| Runko materiaali | Metallia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | PCA435921 |
| Viiva | 0.28 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 3 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 94 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 3 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Ballograf Epoca Chrome vaaleansininen, ME 12kpl
Hinta 14,15€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mek 0,32 musta
Hinta 1,84€ / kplKuulakärkikynä Bic atlantis mek 0,32 musta. Se on tasokas kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Painomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
pilot frixion clicker kkynä 0,35laj 4kpl
Hinta 16,76€ / 4 kplPilot frixion clicker kkynä 0,35laj 4kpl. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Korosta, pyyhi ja korosta uudelleen kynät kätevässä muovikotelossa, joka on valmistettu 100 % kierrätysmuovista muste muuttuu pysyväksi vasta ...VarastossaTarkastele
-
+
-
pilot frixion fancy kuulamusky0,35laj
Hinta 19,25€ / kplPilot frixion fancy kuulamusky0,35laj. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Innovatiivinen rolleri kynät kätevässä kotelossa, joka on tehty 100 % kierrätetystä muovista kirjoita, pyyhi ja kirjoita niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot muste muuttuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko
Hinta 39,01€ / kplPilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Pilot Acro 1000 kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja helppokäyttöisyyden.VarastossaTarkastele
-
+
-
Pilot frixion clicker 0.7 kuulk. mus bli
Hinta 5,01€ / kplPilot frixion clicker 0.7 kuulk. mus bli. Se on erinomainen kirjoitusväline, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja ...TilaustuoteTarkastele
-
+


