Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin hinta 82,74€
4 arviota
82,74€ / kpl
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on käytännöllinen ja luotettava kirjoitusväline kaikkiin tilanteisiin. Kuulakärkikynällä kirjoittaminen käy sujuvasti ja siististi, sillä se liukuu paperilla tasaisesti ja tahrattomasti. Kuulakärkikynä on väriltään musta. Geelimusteen jälki on erittäin sileä ja tasainen. Se liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta miellyttävää ja vaivatonta. Pilot FriXion -tuotteiden muste reagoi hankaamisen seurauksena lämpötilan muutokseen ja muuttuu näkymättömäksi. Tämä mahdollistaa virheiden korjaamisen tai muutosten tekemisen vaivattomasti. Kynän kartion muotoinen kärki liukuu sulavasti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta vaivatonta ja sujuvaa. Kärjen muoto vähentää kitkaa ja vastusta paperilla, mikä mahdollistaa nopean ja vaivattoman kirjoittamisen. Kynä on uudelleentäytettävä, mikä tekee siitä kustannustehokkaan ja ympäristöystävällisen valinnan, sillä uutta kynää ei tarvitse ostaa aina uudelleen. Väri: musta Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Poispyyhittävä muste Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 12 kpl. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131910435853 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 350 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | WLT435853 |
| Viiva | 0.35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Poly Ball XB musta
Hinta 3,72€ / KPLPoly-tuoteperheen kynissä on trendivärit ja pehmeä otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Muste on arkistointikelpoista, sinistä ja kynällä on erityisen kevyttä kirjoittaa. Vaihtosäiliöksi käyvät kaikki suuren kapasiteetin XB-säiliöt.
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin
Hinta 81,54€ / kplBx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu
Hinta 2,74€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus
Hinta 3,95€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Se on tasokas kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä.VarastossaTarkastele
-
+
-
uni-ball Power Tank RT SN-220 sininen 2kpl/blister
Hinta 7,48€ / PAKPower Tank mustekuulakynä soveltuu koviinkin olosuhteisiin. Kuulakynä kirjoittaa kostealle paperille ja myös kylmissä olosuhteissa (jopa -20 astetta) eikä ole moksiskaan kirjoituskulmasta. Ihanteellinen ulkoilmakäyttöön! Musteen väri sininen. Muste on öljypohjainen ja sitä ei ole luokiteltu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange kork 0,3 sin
Hinta 0,46€ / kplKuulakärkikynä Bic orange kork 0,3 sin. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja kärki ...VarastossaTarkastele
-
+


