Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin hinta 81,54€
6 arviota
81,54€ / kpl
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ja sujuvaa, ja muste kuivuu nopeasti, mikä vähentää sotkujen riskiä. Kuulakärkikynä on sininen väriltään. Geelimusteen jälki on erittäin sileä ja tasainen. Se liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta miellyttävää ja vaivatonta. Pilot FriXion -tuotteiden muste on erityisen lämpöherkkää. Se koostuu erityisistä kemiallisista yhdisteistä, jotka reagoivat kitkan aiheuttamiin lämpötilan muutoksiin. Pyyhittäessä lämpötilan muutos aiheuttaa musteen häviämisen. Kynän kartion muotoinen kärki tarjoaa tarkkuutta, sujuvuutta, tasaisen mustejäljen ja kestävyyttä, mikä tekee kirjoittamisesta tai piirtämisestä miellyttävää ja tehokasta. Kynä on kustannustehokas ja ympäristöystävällinen valinta, sillä se on uudelleentäytettävä. Väri: sininen Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Poispyyhittävä muste Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 12 kpl. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131910435853 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 350 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | WLT435846 |
| Viiva | 0.35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Grip 2010 M vaaleanpunainen
Hinta 5,81€ / KPLFaber-Castellin jo klassikoksi muodostunut GRIP 2010 M kuulakynä on saanut uuden modernin värityksen. Kynä on suunniteltu painoltaan ja muotoilultaan myös pitkäkestoiseen kirjoittamiseen käden väsymättä. Kynän varressa ergonomiset Faber-Castellin patentoimat täplät parantamassa ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin
Hinta 2,09€ / kplKuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin. Se on erinomainen kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen ja ergonomisesti muotoiltu pilot begreen rexgrip -kuulakärkikynä on valmistettu 77,9-prosenttisesti kierrätysmateriaalista.VarastossaTarkastele
-
+
-
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin
Hinta 82,74€ / kplBx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on käytännöllinen ja luotettava kirjoitusväline kaikkiin tilanteisiin. Kuulakärkikynällä kirjoittaminen käy sujuvasti ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, ...VarastossaTarkastele
-
+


