Kuitukärkikynä Stabilo 6088 0,8 musta hinta 1,68€
6 arviota
1,68€ / kpl
Kuitukärkikynä huokeaan hintaan 1,68 €
Kuitukärkikynä Stabilo 6088 0,8 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ykkösvalinta, stabilo greenpoint -kuitukärkikynä on valmistettu 98-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynän rungossa on klipsi. "cap-off"-musteen ansiosta korkki voi olla auki jopa 24 tuntia musteen kuivumatta. viivan leveys 0,8 mm. myyntierä: 1 pkt (10 kpl) / 5 pkt
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 10 kappaletta. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa kuitukärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuitukärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuitukärkikynä Stabilo 6088 0,8 musta tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,8 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Kärjessä pieni kuula |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 800 m |
| Runko | Oranssi |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 6088/46 |
| Viiva | 0,8 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuitukärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 22 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 74 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 4 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 87 |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
kuitukärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä kuitukärkikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuitukärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuitukärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuitukärkikynä Lyreco 0,3 musta
Hinta 0,59€ / kplKuitukärkikynä Lyreco 0,3 musta. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyreco writerfine -kuitukärkikynän vesipohjainen muste kuivuu nopeasti. pakkauksessa on 12 kynää. viivan leveys: 0,3 mm.Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Artline 200 0,4mm musta
Hinta 1,15€ / KPLArtline 200 kuitukärkikynässä on kestävä kärki ja välittömästi kuivuva tahriintumaton muste. Näiden ansiosta kynä on ihanteellinen kirjoittamiseen ja kaikenlaiseen luonnosteluun / piirtämiseen. Artline 200 kuitukärkikyniä on saatavilla useita eri värisävyjä.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 mu
Hinta 1,17€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 mu. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 sin
Hinta 1,18€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 sin. Se on erinomainen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on hajutonta.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä stabilo 88 0,4 laj 20kpl
Hinta 24,97€ / 20 kplKuitukärkikynä stabilo 88 0,4 laj 20kpl. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 pun
Hinta 1,10€ / kplKuitukärkikynä Stabilo point 88 0,4 pun. Se on laadukas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Ohut ja tarkka stabilo point 88 -kuitukärkikynä soveltuu ihanteellisesti käytettäväksi viivoittimien ja kaaviolevyjen kanssa. kynän vesipohjainen muste on hajutonta.VarastossaTarkastele
-
+


