Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen hinta 1,48€
7 arviota
1,48€ / kpl
Kuulakärkikynä meiltä hintaan 1,48 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen värin. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Vihreä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | ECO CCH-4BP BLUE |
| Viiva | 0.5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 82 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja tasokas kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Se on tasokas kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen musta muste ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 2300 m. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 pkt (50 ...VarastossaTarkastele
-
+


