Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin hinta 0,82€
3 arviota
0,82€ / kpl
Kuulamustekynä kilpailukykyiseen hintaan 0,82 €
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin. Se on laadukas kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Harmaa |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | RX110200MED.-BLUE |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kuulamustekynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulamustekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kuulamustekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulamustekynä Glider XF musta 0,4mm
Hinta 1,39€ / KPLKuulamustekynä mekanismilla, taskupidike, valon- ja vedenkestävä. Folioitu kynän runko ja klipsi metallia. Kynän rungossa näkyy musteen väri. Kynä, joka liukuu helposti paperin päällä kirjoitettaessa. Vesipohjainen muste.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta
Hinta 0,83€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 pun
Hinta 0,76€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+


