Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun hinta 2,78€
3 arviota
2,78€ / kpl
Kuulamustekynä Ecolta hintaan 2,78 €
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ovat nestemäisen musteen väriset. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 pkt (10kpl)/ 10 pk
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 10 kappaletta. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 600 m |
| Runko | Punainen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 345241 |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulamustekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 89 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä kuulamustekynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulamustekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas kuulamustekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu
Hinta 2,74€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin
Hinta 2,75€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu ...VarastossaTarkastele
-
+


