Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun hinta 3,61€
3 arviota
3,61€ / kpl
Kuulamustekynä tingittyyn hintaan 3,61 €
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa näkyvistä 60 °c lämpötilassa ja palaa näkyviin 10 pakkasasteessa. ergonomisesta rungosta saa hyvän kirjoitusotteen. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 260 m |
| Runko | Punainen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 322716 |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Punainen |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen kuulamustekynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulamustekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä kuulamustekynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin. Se on erinomainen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu
Hinta 2,74€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun
Hinta 2,78€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ovat ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin
Hinta 2,75€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin. Se on erinomainen kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja ...VarastossaTarkastele
-
+


