Lyijytäytekynä Niceday 0,5 mm hinta 2,51€
4 arviota
2,51€ / KPL
lyijytäytekynä järkevään hintaan 2,51 €
Lyijytäytekynä Niceday 0,5 mm. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. . Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Lyijytäytekynä Niceday 0 tiedot
| EAN | 7393630912281 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.5 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 12 mm Leveys: 160 mm Syvyys: 15 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054682 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054682 |
| Varastosaldo | 2861 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas lyijytäytekynien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain lyijytäytekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä lyijytäytekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Niceday 0 tiedot
| EAN | 7393630912281 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.5 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 12 mm Leveys: 160 mm Syvyys: 15 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054682 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054682 |
| Varastosaldo | 2861 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm
Hinta 2,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


