Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm harmaa hinta 4,46€
8 arviota
4,46€ / KPL
lyijytäytekynä Ecolta hintaan 4,46 €
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm harmaa. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Faber-Castellin Poly Matic kynissä on trendivärit ja pehmeä kolmiomainen otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Lyijytäytekynä 0,7 mm lyijyllä. Kynän päässä on pyyhekumi. Lyijy 0,7mm ja kovuusluokka on B. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643681 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020311 |
| Muut värit | Musta Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020311 |
| Varastosaldo | 9 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
| Väri | Harmaa |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas lyijytäytekynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat lyijytäytekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas lyijytäytekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643681 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020311 |
| Muut värit | Musta Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020311 |
| Varastosaldo | 9 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
| Väri | Harmaa |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm harmaa on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm Pale Iris
Hinta 8,72€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


