Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm hinta 2,51€
4 arviota
2,51€ / KPL
lyijytäytekynä kilpailukykyiseen hintaan 2,51 €
Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyijytäytekynä 0,7 mm lyijyllä. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm tiedot
| EAN | 7393630912298 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Leveys: 155 mm Syvyys: 12 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054683 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054683 |
| Varastosaldo | 901 kpl (Päivitetty: 27.04 2026) |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä lyijytäytekynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat lyijytäytekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen lyijytäytekynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Niceday 0,7mm tiedot
| EAN | 7393630912298 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijytäytekynän mitat | Leveys: 155 mm Syvyys: 12 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1054683 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 12 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | NICEDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1054683 |
| Varastosaldo | 901 kpl (Päivitetty: 27.04 2026) |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Niceday 0,5 mm
Hinta 2,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


