papermate inkjoy 100rt 0,3 musta hinta 48,39€
3 arviota
48,39€ / kpl
Papermate inkjoy 100rt 0,3 musta. Se on hyvä kynä, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen värinen runko. 100 kappaleen säästöpakkauksessa on 80 kynää + 20 kpl kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 kpl = 100 kynää. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
papermate inkjoy 100rt 0,3 musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958186 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 400 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977430 |
| Viiva | 0,3 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 15 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 80 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 48,33€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Papermate InkJoy 100 lajitelma 4kpl
Hinta 4,17€ / RASMusta, punainen, sininen, vihreäVarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy100 0,7 sin
Hinta 36,42€ / kplPapermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on arkistokelpoista ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin
Hinta 81,54€ / kplBx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin
Hinta 0,82€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 sin. Se on laadukas kynä, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen ...VarastossaTarkastele
-
+


