papermate inkjoy100 0,7 sin hinta 36,42€
6 arviota
36,42€ / kpl
Papermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). pakkauksessa on 80 kynää + 20 kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
papermate inkjoy100 0,7 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958193 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 800 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977420 |
| Viiva | 0,7 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 musta
Hinta 48,39€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 musta. Se on hyvä kynä, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 48,33€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Wiz mek 0,7 sininen
Hinta 0,32€ / kplKuulakärkikynä Wiz mek 0,7 sininen. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Ergonomisessa wiz-kuulakärkikynässä on mekanismi ja läpinäkyvä runko. musteen värinen painomekanismi auttaa valitsemaan oikean kynän. pakkauksessa on 50 kynää.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Zebra zgrip flight mek 0,34pun
Hinta 1,39€ / kplKuulakärkikynä Zebra zgrip flight mek 0,34pun. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa zebra z-grip flight -kuulakärkikynässä on ergonominen kumiote, jolla ote ei lipsu. metalliklipsi. medium-kärki: kuula 1,2 mm, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot b2p ecoball m 1mm sin
Hinta 2,01€ / kplKuulakärkikynä Pilot b2p ecoball m 1mm sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Runko valmistettu 86 % kierrätysmuovista, josta 2,5 % on merestä kerättyä muovia öljypohjainen muste medium kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm myyntierä: ...
VarastossaTarkastele
-
+


