Tuoteryhmät
Värikynäsarja Faber-Castell Goldfaber Aqua 24kpl. Se on laadukas taiteilijatarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Faber-Castellin valmistamat Goldfaber Aqua -akvarellikynät vakuuttavat vaativankin kuluttajan pehmeällä ja väritäyteläisellä jäljellään. Kuivana käytettäessä voidaan käyttää kaikkia piirustustekniikkoja. Kostutella siveltimellä laveerattaessa syntyy upea vesiväriefekti, täydellisesti vesivärinä toimiva Goldfaber Aqua on valmistettu korkealuokkaisista raaka-aineista, ne sisältävät runsaasti pigmenttiä ja ovat erinomaiset valonkestävyydeltään. Värikynäsarjat myydään rasioittain. rasiassa on 24 kappaletta. Varma toimituspalvelumme kuljettaa värikynäsarjan toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
EAN | 4005401146247 |
---|---|
Ominaisuus | Sarjat |
Tilausyksikkö | rasia (Minimitilaus: 1 rasia) |
UNSPSC | 44121707 |
Valmistaja | FABER-CAST |
Valmistajan tuotenumero | 114624 |
Varastosaldo | 60 rasiaa (Päivitetty: 04.12 2023) |
Väri | Värilajitelma |
Värikynäsarjan mitat | Korkeus: 13 Leveys: 215 mm |
Värikynäsarjan tuotekoodi verkkokaupassa | 164044 |
Yli 120 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen värikynäsarjojen verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain värikynäsarjat rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas värikynäsarja on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Värikynäsarja Faber-Castell Goldfaber Aqua 24kpl on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Värikynäsarjan hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!