bic atlantis clic kuulakynä0,32si hinta 63,33€
4 arviota
63,33€ / kpl
Bic atlantis clic kuulakynä0,32si. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. kynän kuminen otepinta ja painonuppi ovat musteen värisiä. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä 1 pkt (30 kpl + 6 kaupan päälle) / 36 pkt. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
bic atlantis clic kuulakynä0,32si tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123344525 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 36 |
| Riittävyys | 1800 m |
| Runko | Läpikuultava |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 920286 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin
Hinta 30,64€ / kplBic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen
Hinta 72,04€ / kplBic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on tasokas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa kaksinkertaisen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 mu
Hinta 1,96€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,31 mu. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja kynän klipsi ovat ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Zebra z-1 kork 0,24 sin
Hinta 0,67€ / kplKuulakärkikynä Zebra z-1 kork 0,24 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Zebra z-1 -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 14145-2) musteen määrän. kynän korkissa on kätevä taskuklipsi.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Lyreco liquid kuulamustakynä 0,5 vih
Hinta 0,67€ / kplLyreco liquid kuulamustakynä 0,5 vih. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+


