Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin hinta 30,64€
6 arviota
30,64€ / kpl
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. 90 + 10 kappaleen säästöpakkauksella saat enemmän vastinetta rahoillesi. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (90 kynää + 10 kaupan päälle). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123278233 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 3000 m |
| Runko | Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 942910 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 21 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 74 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
bic atlantis clic kuulakynä0,32si
Hinta 63,33€ / kplBic atlantis clic kuulakynä0,32si. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen
Hinta 72,04€ / kplBic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Scout 0,7mm sininen 50kpl
Hinta 9,67€ / RASEdullinen peruskuulakynä, sininen muste, 0,7 mm. 50 kpl/ras.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni Power Tank SN-220 sininen 1,0mm
Hinta 3,15€ / KPLTuotteen ominaisuudet: - Tehokas kuulakärkikynä mekanismilla - Kirjoittaa missä tahansa kulmassa aina 180° asti - Kirjoittaa sateessa, jopa märälle paperille - Kirjoittaa äärimmäisen kylmissä olosuhteissa (-20°C asti) - SUPER INK luotettava muste: vettä ja liuottimia kestävä, säilyttää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni Laknock SN-101 musta 0,7mm
Hinta 1,76€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


