Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen hinta 72,04€
4 arviota
72,04€ / kpl
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on tasokas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa kaksinkertaisen määrän kuin vastaavilla kynillä. kätevä pakkaus toimii myös kynien vaivattomaan esillepanoon. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt = 90 kynää + 10 kaupan päälle / 50 pkt. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123278257 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 2000 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 942915 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 19 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 3 |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä BNT Office 0,7mm punainen (446009)
Hinta 0,41€ / KPLOFFICE kuulakärkikynä on luotettava klassikko, jolla on hyvä kirjoitusmukavuus. Läpinäkyvä kotelo, jossa värillinen klipsi ja ergonominen kumikahva. Kirjoitusleveys: 0,7 mm. Kirjoituspituus 900 metriä. 50 kpl/rasiaVarastossaTarkastele
-
+
-
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin
Hinta 30,64€ / kplBic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Dynamic 0,7mm musta (FO51541)
Hinta 0,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
bic atlantis clic kuulakynä0,32si
Hinta 63,33€ / kplBic atlantis clic kuulakynä0,32si. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Papermate Replay Max 4 kpl lajitelma blisterissä
Hinta 10,94€ / PAKEi virheitä pyyhittävällä Paper Mate Replay -kuulakärkikynällä voit kirjoittaa ja pyyhkiä siististi. Muistiinpanojen tekeminen, koulutehtävä tai vain kirjoittaminen silkasta kirjoittamisen ilosta tämä pyyhittävä kynä hoitaa kaiken sujuvasti. Luotettavasti ...VarastossaTarkastele
-
+


