Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin hinta 3,61€
5 arviota
3,61€ / kpl
Kuulamustekynä huokeaan hintaan 3,61 €
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa näkyvistä 60 °c lämpötilassa ja palaa näkyviin 10 pakkasasteessa. ergonomisesta rungosta saa hyvän kirjoitusotteen. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulamustekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35sin tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 260 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 322723 |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
kuulamustekynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä kuulamustekynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulamustekynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kuulamustekynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun
Hinta 3,61€ / kplKuulamustekynä Pilot frixion kork0,35pun. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Innovatiivisella pilot frixion roller -kuulamustekynällä kirjoitat, pyyhit, ja kirjoitat uudelleen niin monta kertaa uudestaan kuin tahdot. kynän muste katoaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu
Hinta 2,74€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 mu. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun
Hinta 2,78€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin
Hinta 2,75€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu ...VarastossaTarkastele
-
+


