Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta hinta 4,46€
4 arviota
4,46€ / KPL
lyijytäytekynä verkkokaupastamme hintaan 4,46 €
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Faber-Castellin Poly Matic kynissä on trendivärit ja pehmeä kolmiomainen otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Lyijytäytekynä 0,7 mm lyijyllä. Kynän päässä on pyyhekumi. Lyijy 0,7mm ja kovuusluokka on B. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa lyijytäytekynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643643 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020307 |
| Muut värit | Harmaa Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020307 |
| Varastosaldo | 78 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
| Väri | Musta |
lyijytäytekynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas lyijytäytekynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain lyijytäytekynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä lyijytäytekynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän lyijytäytekynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Lyijytäytekynä Poly Matic tiedot
| EAN | 6933256643643 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.7 mm |
| Lyijyn kovuus | B |
| Lyijytäytekynän mitat | Korkeus: 13 mm Leveys: 18 mm |
| Lyijytäytekynän tuotekoodi verkkokaupassa | 1020307 |
| Muut värit | Harmaa Sininen |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44121705 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 1020307 |
| Varastosaldo | 78 kpl (Päivitetty: 20.05 2026) |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä lyijytäytekynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm musta on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Lyijytäytekynä Poly Matic 0,7mm Pale Iris
Hinta 8,72€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


