Kopiopaperi Pro-Design A3 200g 250 arkkia hinta 50,77€
3 arviota
50,77€ / PAK
kopiopaperi hyvään hintaan 50,77 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 200g 250 arkkia. Se on erinomainen erikoispaperi, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 200g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155018 |
| Karheus Bendtsen | 47 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062281 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 196 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 200 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062281 |
| Varastosaldo | 59 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 200g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155018 |
| Karheus Bendtsen | 47 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062281 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 196 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 200 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062281 |
| Varastosaldo | 59 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 200g 250 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ekologisia tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

