Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia hinta 20,98€
3 arviota
20,98€ / PAK
kopiopaperi edullisesti, hintaan 20,98 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154837 |
| Karheus Bendtsen | 42 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 40 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062286 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 96 % |
| Paksuus | 158 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 160 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062286 |
| Varastosaldo | 542 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154837 |
| Karheus Bendtsen | 42 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 40 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062286 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 96 % |
| Paksuus | 158 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 160 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062286 |
| Varastosaldo | 542 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

