Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia hinta 13,11€
7 arviota
13,11€ / PAK
kopiopaperi tingittyyn hintaan 13,11 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia. Se on hyvälaatuinen erikoispaperi, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154745 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062284 |
| Lavalla (kpl) | 384 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062284 |
| Varastosaldo | 419 pakkausta (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154745 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062284 |
| Lavalla (kpl) | 384 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062284 |
| Varastosaldo | 419 pakkausta (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

