Kopiopaperi Pro-Design A4 100g 500 arkkia hinta 21,80€
6 arviota
21,80€ / RSI
kopiopaperi hyvään hintaan 21,80 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 100g 500 arkkia. Se on tasokas erikoispaperi, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 100g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154622 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 55 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062287 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 109 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 100 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062287 |
| Varastosaldo | 329 riisiä (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 100g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154622 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 55 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062287 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 109 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 100 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062287 |
| Varastosaldo | 329 riisiä (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 100g 500 arkkia on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Kopiopaperin hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

