Kopiopaperi Pro-Design A4 200g 250 arkkia hinta 38,20€
7 arviota
38,20€ / PAK
kopiopaperi tiukkaan hintaan 38,20 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 200g 250 arkkia. Se on laadukas erikoispaperi, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 200g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154981 |
| Karheus Bendtsen | 47 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062288 |
| Lavalla (kpl) | 192 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 196 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 200 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062288 |
| Varastosaldo | 173 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 200g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154981 |
| Karheus Bendtsen | 47 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062288 |
| Lavalla (kpl) | 192 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 196 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 200 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062288 |
| Varastosaldo | 173 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 200g 250 arkkia on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

